Na krilima mašte – pozorište i radionice uz Sokolski dom – Svetska staza Deda Mraza

Došao je i taj trenutak da vas zvanično pozovemo na novogodišnju predstavu koju su vredno pripremali naši mališani iz Udruženja „Sunce“ i njihovi drugari, koje su upoznali tokom zajedničkih radionica.

Predstava Svetska staza Deda Mraza, jedno je i završna predstava projekta „Na krilima mašte“, a glavni i odgovorni za ovo stvaranje su sjajni Ružica Bojović i Cvetin Aničić iz pozorišnog studija „Te“.
Sokolski Dom je postao dom još jedne generacije dece, koji su na najbolji mogući način otkrila lepotu različitosti. I na ovo smo svi prenosivi.
Ponosni smo i na činjenicu da smo imali nesebičnu podršku još jedne grupe prijatelja i talentovanih dečaka i devojčica iz muzičkog centra „Orfej“ koji su nama delili daske koje su sa našim životom značile i svojom pesmom.
Ne preostaje nam ništa drugo, osim da vas pozovemo da 12. decembra budete naši gosti u Sokolskom domu u Velikoj sali Pozorišta mladih od 17.00 časova.
Predstava je besplatna uz obaveznu rezervaciju mesta putem mejla [email protected]
Ispratimo zajedno ovu godinu na krilima mašte.