Poziv na humanitarnu izložbu „Na krilima mašte“

Udruženje građana za cerebralnu i dečiju paralizu južno – bačkog okruga „Sunce“ organizovaće humanitarnu prodajnu izložbu u sredu 01.12.2021. u 19 časova u Hotelu Pupin.

Na izložbi pod sloganom „Na krilima mašte“ posetioci će moći da kupe različite predmete, napravljene na kreativnim radionicama ovog udruženja: oslikane torbe od prirodnog platna, umetničke slike, skulpture od keramike, ukrasne kutije i još mnogo toga. Cilj ove izložbe je da se rad osoba sa invaliditetom i proizvodi koje su oni napravili učine vidljivim, kao i da se ohrabre i podrže u daljem stvaralaštvu.

Pozivamo sugrađane da dođu i da svojim gestom pruže podršku onima kojima je to zaista potrebno. Simboličnim učešćem u humanitarnoj akciji učinićete njihov rad vrednijim i vidljivijim i uverićete se da invaliditet nije nikakva prepreka, već čitav jedan svet drugačijih mogućnosti. Očekujemo Vas u centru Novog Sada, u Pupinovoj palati, na prvom spratu hotela Pupin.