# Niste sami #

Poštovani članovi,

U oktobru 2018. godine pod pokroviteljstvom Predsednice Narodne skupštine Republike Srbije, Ministarstva za rad, boračka i socijalna pitanja i UNICEF-a – pokrenuta je kampanja „Niste sami!“ sa ciljem prevazilaženja predrasuda prema mladim osobama sa problemima mentalnog zdravlja i osobama sa invaliditetom.

Nakon prve konferencije održane u Domu Narodne skupštine u Beogradu 11. oktobra održali smo tribine u još 6 gradova širom Srbije (Bačka Palanka, Novi Sad, Požarevac, Zaječar, Niš i Čačak).

Kampanja je imala veliku pažnju javnosti kako u tradicionalnim medijima tako i na društvenim mrežama, detalje, fotografije i clipping možete da vidite na sajtu: www.nistesami.rs i na prezentaciji koja je u prilogu.

Kampanju nastavljamo i u 2019. Planiramo da održimo 12 tribina u gradovima – opštinama širom Srbije. Prva od planiranih 12 tribina održana je u februaru, u Gradskoj opštini Savski venac. Kompletnu galeriju i clipping sa te tribine možete pogledati na sledećim linkovima:

Sajt: Niste sami
Facebook stranica: Color Media Comunication
Bilten: Niste sami, možete pogledati klikom OVDE

Naredna tribina održaće se u Svečanoj sali
Opštine Sremski Karlovci (Trg Branka Radičevića br. 1),
1.marta, sa početkom u 11h

Pozivamo vas da prisustvujete tribini.

Pismo podrške od
Predsednice Narodne skupštine Republike Srbije, Maje Gojković: