Velika zahvalnost Miši Bačulovom za novogodišnje paketiće za naše mališane

Veliki borac mekog srca, naš Miša Bačulov, tradicionalo skuplja novogodišnje paketiće za decu sa invaliditetom.

Organizacija “Budi heroj” i Miša Bačulov uspešno su organizovali, sada već tradicionalno, 12. skupljanje novogodišnjih paketića za decu sa invaliditetom.

Svake godine se skupi, pa i ove se sakupilo, preko 1.500 paketića za mališane kako bi svi osetili novogodišnju čaroliju.

„Setite se sebe kada ste bili mali koliko vam je svaki taj paketić značio. A pomislite sada kako se njihovi roditelji osećaju kada znaju da ne mogu da im priušte paketić zbog svih troškova koje imaju. Ovo nije luksuz, zato apelujem na sve da pomognu“ – istakao je Bačulov na svom Instagram profilu.

Paketići su namenjeni za decu iz Udruženja “Sunce” za cerebralnu i dečiju paralizu, Udruženje distrofičara južno-bačkog okruga Novi Sad, kao i za decu iz Udruženje za pomoć MNRO (mentalno nedovoljno razvijeni) grada Novog Sada, ŠOSO “Milan Petrović”, NURDOR (Nacionalno udruzenje roditelja dece obolele od raka) i Dečiju bolnicu.

Ovako je bilo ove godine!